Metal Factory 2021

program

NYITÓNAPI PROGRAM​

15:00 - 15:40 16:00 - 16:40 17:00 - 17:40 18:00 - 18:40 19:00 - 19:40 20:00 - 20:40 21:00 - 21:40 22:00 - 22:40 23:00 - 23:40 24:00 -
2021.07.05 - hétfő
Newton Feels
Pop Mockup
Band in the pit
Sniffyction
Pocket Fox
Born Again
Malediction
Warchief
Angertea
Wedding at the Slaughterhouse

Hideghengermű színpad

17:00 - 17:50 18:10 - 19:00 19:20 - 20:10 20:30 - 21:30 22:30 - 23:30 00:30 - 01:30
2021.07.06. Kedd
Elanor
Isatha
Leecher
Tales of Evening
Dalriada
Exodikon
2021.07.07. Szerda
Perfect Symmetry
Dying Wish
Angerseed
Omen
Akela
The Morning Star
2021.07.08. Csütörtök
Witchthrone
Reason
Monastery
Watch my dying
Sear Bliss
Christian Epidemic
2021.07.09. Péntek
Kori és barátai
Ragadozók
Rudán Joe
Aurora
Kalapács
Pair o' Dice
2021.07.10. Szombat
Bermuda Rock Band
Helldiver
Rebel
Cadaveres
Pokolgép
Alcohol

AcélöntőMŰ SZÍNPAD

17:00 - 17:40 18:00 - 18:40 19:00 - 19:50 20:10 - 21:00 21:30 - 22:30 23:30 - 00:30 01:00 - 02:00
2021.07.06. Kedd
Innistrad
Atomic
Archaic
Remorse
Moby Dick
Ektomorf
Vesztegzár
2021.07.07. Szerda
Lovecrose
Dystopia
Phrenia
New Friend Request
Down for Whatever
Leander Kills
Mudfield
2021.07.08. Csütörtök
Esperfall
At night I fly
Lochness
The Scarlet
Jolly Jackers
Paddy and the Rats
ORDOG
2021.07.09. Péntek
Divided
Magor
Burnout
Nova Prospect
Junkies
Depresszió
Agregator
2021.07.10. Szombat
-
Stabbed
Wrong Side
Salvus
Rómeó Vérzik
Road
Wall of Sleep

KOKSZOLÓBLOKK

17:00 - 17:40 18:00 - 18:40 19:00 - 19:40 20:00 - 20:50 21:10 - 22:10 22:30 - 23:30 00:30 - 01:30
2021.07.06. Kedd
Nemecsek
Tisztán a cél felé
Beerzebub
Petofi
Téveszme
Don Gatto
Social Free Face
2021.07.07. Szerda
MIG-29
Csók és Könny
Bajnoq
Counter Clockwise
Macskanadrág
Picsa
The Hellfreaks
2021.07.08. Csütörtök
Pentele SKA Club
Francesco és a haverok
QSS
A.M.D.
Fegyelmező Részleg
Böiler
Ne Fogazz!
2021.07.09. Péntek
Brigantik
Éhenkórászok
Hortobágy HC Crew
Dirty Dawn
Hisztéria
Prosectura
Rózsaszín Pittbull
2021.07.10. Szombat
Needless
Beneath the Void
Stubborn
The Southern Oracle
Omega Diatribe
Subscribe
Lazarvs

Nyitónapi program

07. 05. hétfő
15:00 - 15:40
Newton Feels
16:00 - 16:40
Pop Mockup
17:00 - 17:40
Band in the pit
18:00 - 18:40
Sniffyction
19:00 - 19:40
Pocket Fox
20:00 - 20:40
Born Again
21:00 - 21:40
Malediction
22:00 - 22:40
Warchief
23:00 - 23:40
Angertea
24:00 -
Wedding at the Slaughterhouse

HIDEGHENGERMŰ SZÍNPAD

07. 06. kedd 07. 07. szerda 07. 08. csütörtök 07. 09. péntek 07. 10. szombat
17:00 - 17:50
Elanor
Perfect Symmetry
Witchthrone
Kori és barátai
Bermuda Rock Band
18:10 - 19:00
Isatha
Dying Wish
Reason
Ragadozók
Helldiver
19:20 - 20:10
Leecher
Angerseed
Monastery
Rudán Joe Band
Rebel
20:30 - 21:30
Tales of Evening
Omen
Watch my dying
Aurora
Cadaveres
22:30 - 23:30
Dalriada
Akela
Sear Bliss
Kalapács
Pokolgép
00:30 - 01:30
Exodikon
The Morning Star
Christian Epidemic
Pair 'o Dice
Alcohol

ACÉLÖNTŐMŰ SZÍNPAD

07. 06. kedd 07. 07. szerda 07. 08. csütörtök 07. 09. péntek 07. 10. szombat
17:00 - 17:40
Innistrad
Lovecrose
Esperfall
Divided
.
18:00 - 18:40
Atomic
Dystopia
At night I fly
Magor
Stabbed
19:00 - 19:50
Archaic
Phrenia
Lochness
Burnout
Wrong Side
20:10 - 21:00
Remorse
New Friend Request
The Scarlet
Nova Prospect
Salvus
21:30 - 22:30
Moby Dick
Down for Whatever
Jolly Jackers
Junkies
Rómeó Vérzik
23:30 - 00:30
Ektomorf
Leander Kills
Paddy and the Rats
Depresszió
Road
01:00 - 02:00
Vesztegzár
Mudfield
ORDOG
Agregator
Wall of Sleep

KOKSZOLÓBLOKK

07. 06. kedd 07. 07. szerda 07. 08. csütörtök 07. 09. péntek 07. 10. szombat
17:00 - 17:40
Nemecsek
MIG-29
Pentele SKA Club
Brigantik
Needless
18:00 - 18:40
Tisztán a cél felé
Csók és Könny
Francesco és a haverok
Éhenkórászok
Beneath the Void
19:00 - 19:40
Beerzebub
Bajnoq
QSS
Hortobágy HC Crew
Stubborn
20:00 - 20:50
Petofi
Counter Clockwise
A.M.D.
Dirty Dawn
The Southern Oracle
21:00 - 22:10
Téveszme
Macskanadrág
Fegyelmező Részleg
Hisztéria
Omega Diatribe
22:30 - 23:30
Don Gatto
Hétköznapi Csalódás
Böiler
Prosectura
Subscribe
00:30 - 01:30
Social Free Face
The Hellfreaks
Ne Fogazz!
Rózsaszín Pittbull
Lazarvs